Działania CSR

W czym możemy Tobie pomóc?

``Być człowiekiem, to właśnie być odpowiedzialnym (...) To czuć, kładąc swoją cegiełkę, że się bierze udział w budowie świata.`` - A. de Saint-Exupery

logo_napis-2-1

Serwis dla fundacji Niesiemy Nadzieję

Stworzyliśmy w pełni mobilny serwis dla fundacji Niesiemy Nadzieję. Dzięki wspaniałym ludziom tam pracującym – światełko nadzieji zapala się w sercach potrzebujących.

Polskie wakacje

Przygotowaliśmy dla projektu stronę www oraz forum dyskusyjne dla projektu Nihon2011.pl którego celem jest pomoc poszkodowanym japończykom po przez zaproszenie ich na tymczasowy pobyt do naszego kraju. Akcję prowadzi grupa ludzi dobrej woli, stowarzyszenie „Forum Polonijne Tama” w Tokio wraz z Polskim Związkiem Karate Tradycyjnego oraz Polską Federacją Aikido w ramach projektu: Most Solidarności / Polskie wakacje dla dzieci z Japonii.

Wspieramy koła naukowe

Stworzyliśmy serwis dla Studenckiego Koła Naukowego Negocjacji Komunikacji i Psychologii na SGH.

tydzien_usmiechu_www

Wspieramy akcje charytatywne

W 2008 roku stworzyliśmy i zarządzaliśmy stroną imprezy „Tydzień Uśmiechu” – największą studencką akcję charytatywną.

sgh-strona-www

Darmowe warsztaty dla studentów

Podczas konferencji Internet Days 2008 założyciel Wizway Ltd poprowadził warsztaty z zakresu tworzenia stron www dla Studenckiego Koła Naukowego E-biznesu. W wydarzeniu brały udział takie firmy jak Empik, fotka.pl, Biznes.net, Hypermedia czy Golden Submarine.

fresh

Ekologia

Używany przez nas sprzęt spełnia najwyższe normy ekologiczne. Ponadto, dzięki nowoczesnym technikom komunikacji, pracujący dla nas specjaliści mają możliwość wykonywania pracy zdalnie. Dzięki temu przykładamy się do oszczędności zużycia paliwa, a co za tym idzie – redukcji emisji CO2.

Będziemy kontynuować działalność społeczną (niosącą pomoc ludziom oraz chroniąc środowisko naturalne) bezpośrednio i pośrednio pomagając fundacjom i stowarzyszeniom.

Jeśli którakolwiek z naszych usług, może przyczynić się do rozwoju organizacji non-profit, uświadomienia społeczeństwa w kwestii zagrożeń związanych np. z brakiem ochrony środowiska naturalnego – skontaktuj się z nami!