Jak działamy?

Proces współpracy w 4 krokach

1. ANALIZA I ZROZUMIENIE

Dobre poznanie Ciebie jest fundamentem do dalszej współpracy. Zanim rozpoczniemy dowolny projekt kładziemy duży nacisk na dokładna analizę i zrozumienie oferowanych produktów i usług. Zbadamy również Twoje oczekiwania i konkurencję.

Staramy się również znaleźć mocne strony oferowanych dóbr oraz określamy target, czyli w jakim wieku, płci, z jakim wykształceniem są ludzie których będziemy nakłaniać do zakupu.

1. PLANOWANIE I STRATEGIA

W trakcie opracowywania planu działania zawsze bierze udział kilka osób.  Nadajemy mu ramy czasowe i kosztowe. Taki opis stanowi podstawę dalszych działań. Uzasadniamy również wybrane narzędzia i technologie aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

Na koniec weryfikujemy wspólnie jeszcze raz nasze podejście i nanosimy ewentualne poprawki.

3. WDROŻENIE

Jeżeli projekt jest długoterminowy – możesz weryfikować i śledzić aktualnie prowadzone prace on-line.

Nie ma nic piękniejszego niż moment uruchomienia dopracowanej strony, landing page’u czy sklepu online. Zapewniamy, że każdy krok działania zostanie przeprowadzony zgodnie z planem.

4. ANALIZA DZIAŁAŃ

Na koniec prac przedstawiamy opis wykonanych działań połączony ze statystykami. Wierzymy w moc liczb i wiemy co dalej z nimi robić.

Od momentu uruchamiania projektu – startujemy również z monitoringiem zachowań i ruchów użytkowników, co daje nam pole do popisu przy planowaniu kolejnych działań reklamowych.

planowanie