Zaufali nam

Mamy przyjazne relacje z partnerami biznesowymi - oto potwierdzenia.
tworzenie-strony
klub latawce
strona-www-abak
Na życzenie przedstawiamy referencje od naszych klientów
Współpracując z naszymi klientami na różnych
płaszczyznach zawsze dbamy o 100% satysfakcję.

Oto dowody:

Firma wykazuje się szybką reakcją nasze na potrzeby, odpowiedzialnym podejściem do powierzanych zadań oraz nastawieniem na dobro klienta. Dużą wagę przykłada też do jakości wykonywanych usług. Niewątpliwą zaletą jest ogromny profesjonalizm i zaangażowanie jakie wkłada w uczynienie naszej strony przejrzystą, niebanalną i zarazem funkcjonalną.

Dariusz Matysiak
Board Member, Technical and Administration Director
EXPO XXI

Firma Tworzeniestron.plf stworzyła dla nas nową, doskonałą stronę internetową, która w pełni spełnia nasze oczekiwania, jest funkcjonalna i prosta do samodzielnego zarządzania.

Specjaliści z firmy są naprawdę dobrze zorientowani w aktualnych realiach rynku. Dzięki czemu powstały projekt jest nowoczesny, przejrzysty i sprawia wrażenie czystości – taki jak marka Maserati.

Strona została wykonana w sposób profesjonalny, a wszystkie zmiany były wykonywane szybko i według naszych potrzeb. Jesteśmy w stałym kontakcie, możemy liczyć na ich pomoc w razie potrzeb i możemy ją zdecydowanie polecić innym potrzebującym wsparcia w emarketingu.

Katarzyna Kobylańska
Starszy Specjalista ds. Marketingu i Logistyki
Importer Maserati w Polsce
Chodzeń Spółka Jawna

Zespół wykonał powierzone zadanie w sposób szybki i profesjonalny. Cechuje ich nie tylko profesjonalizm, lecz również komunikatywność i otwartość – odpowiedzą na każde pytanie i rozwieją wątpliwości. Możemy polecić ich jako dobrego i rzetelnego kontrahenta, który rozumie nasze potrzeby.

Andrzej Stec
Redaktor naczelny gazety giełdowej PARKIET
Gremi Business Communication Sp. z o.o.

tworzenie-stron-www

W imieniu Agencji Rozwoju Mazowsza S.A. oraz Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera, pragnę serdecznie podziękować firmie Wizway i Panu Konradowi za zaprojektowanie i stworzenie strony internetowej Made in Mazovia. Współpracę z firmą rozpoczęliśmy w roku 2010. Indywidualne podejście do klienta, jak również profesjonalne doradztwo w kwestiach wdrażania nowych rozwiązań, pozwoliły uznać firmę Wizway za naszego dostawcę kwalifikowanego, którego charakteryzują najwyższa jakość i terminowość realizowanych zadań.

Ponadto, Pan Konrad jest profesjonalistą, a proponowane przez niego niestandardowe rozwiązania, pozwalają nam realizować wizję Made in Mazovia, co jednocześnie doceniają firmy współpracujące z Agencją.

Wymienione aspekty powodują, że firma Wizway jest doskonałym kooperantem. Z pełną odpowiedzialnością, polecam ją jako cennego partnera w Internecie.

Iga Urbanik – Brymas
Wiceprezes Zarządu
Agencji Rozwoju Mazowsza S.A.

tworzenie-stron-grodzisk-mazowiecki

Pan Konrad reprezentujący firmę Wizway od połowy 2010 – końca 2011 roku był administratorem strony internetowej – www.greenevo.gov.pl. W ramach zawartej umowy, Pan Konrad stworzył nowy kod strony, przebudowując panel i wszystkie mechanizmy tam zawarte, aktualizował treści, rozbudowywał nowe funkcjonalności oraz pozycjonował serwis GreenEvo. Wizway wykazała się profesjonalizmem i doświadczeniem w zakresie tworzenia jak i pozycjonowania strony projektu. Ponadto każde zlecone zadanie wykonane byłe terminowo i systematycznie.

Z poważaniem,
Agnieszka Kozłowska-Korbicz
Koordynator projektu GreenEvo Departament Współpracy z Zagranicą
Ministerstwo Środowiska

Z agencją Wizway pracujemy od 2012 roku. Korzystaliśmy z jej usług w zakresie: stworzenia całkowicie nowej strony www w oparciu o najnowsze trendy i technologie oraz reklamę jej w digital mediach. Projekt wraz z dedykowanymi grafikami zostały przygotowane w sposób profesjonalny z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo dziękujemy agencji Wizway za wykonaną pracę i jednocześnie rekomendujemy rzetelność firmy oraz świadczone przez nią usługi.

Z poważaniem,

Piotr Janusz
Właściciel
Kompit

much-projektowanie-referencje

Serdecznie dziękuję grupie Wizway za stworzenie naszej strony internetowej. Pragnę zwrócić uwagę na niezwykle kompleksową i profesjonalną obsługę na wszystkich etapach realizowania projektu przez Wizway. Nie wiele firm tak precyzyjnie przechodzi przez proces tworzenia portalu, począwszy od gruntownej analizy potrzeb naszej firmy, przez pomoc w doborze odpowiednich technologii, aż po podpowiedzi merytoryczne i optymalizację po wdrożeniu.Gorąca polecam usługi Wizway wszystkim, którzy oprócz świetnie prezentujących się i bardzo funkcjonalnych witryn pragną mieć rozwiązania dopasowane do swoich potrzeb i „widzi mi się”. Doradztwo Wizway jest jedną z ich najmocniejszych stron i gwarantuje pełną satysfakcję każdemu klientowi, nawet temu który sam nie do końca wie czego potrzebuje.

Much Better Finance dziękuje za współpracę i z całą pewnością dalej będzie polecać wasze usługi.

Z poważaniem,

Szymon Muchajer
Właściciel
Much Better Finance

obgbetter-stworzona-strona

Firma Wizway wykonała projekt naszej strony internetowej i od tej pory administruje witrynę. Od początku naszej współpracy Wizway wykazuje profesjonalne podejście w zarządzaniu naszą stroną www. Nasze pomysły realizowane są szybko i sprawnie, a pracownicy są otwarci na wszelkie sugestie oraz wskazówki. Współpraca z nim to znakomite rozwiązanie dla nas, ponieważ zależy nam na skutecznym funkcjonowaniu naszej firmy w sieci.

Łukasz Markiewicz
Członek Zarządu
OBG Sp. z o.o.

Podczas wyboru właściwej firmy do stworzenia strony www odbyliśmy kilka spotkań i po wstępnej analizie wybraliśmy Wizway. Z uwagi na fakt, że była to pierwsza strona www naszej firmy, było dla nas znaczące aby ktoś dobrze zrozumiał nasze wymagania i potrzeby. Firma Wizway stanęła na wysokości zadania.Cały proces tworzenia przeszedł naprawdę profesjonalnie: od pierwszej analizy potrzeb, po przez kolejne etap tworzenia strony jak i również późniejszego doradztwa w sprawie reklamy (pozycjonowanie, kampanie adwords). Co więcej- wszystko odbyło się w zaplanowanym budżecie i ramach czasowych. Oto powody dla których kontynuujemy współpracę z Wizway przy dalszej rozbudowie naszej strony. Ich profesjonalizm, wsparcie, rady i sugestie były o niebo lepsze niż mogliśmy się spodziewać. Bez zastrzeżeń polecamy Wizway jako partnera ds. tworzenia stron internetowych i e-marketingu.

Z poważaniem,

Łukasz Witak
Współwłaściciel
Vicoplast

Firma Wizway stworzyła stronę www.harmoniadayspa.pl dla mojego gabinetu. Zespół opracował profesjonalny wygląd i układ strony, jednocześnie zajmuje się jej modernizacją i aktualizacjami. Współpraca przebiega sprawnie i zgodnie z moimi sugestiami. Zawsze mogę liczyć też na wsparcie czy doradztwo w zakresie funkcjonalności czy rozbudowy, co jest bardzo ważne przy tak szybko zmieniających się trendach.

Najwyższa kultura w podejściu do klienta, ogromne doświadczenie, bezproblemowość i elastyczność to cechy, którymi firma Wizway nie może się powstydzić.

Polecam zespół Wizway jako profesjonalistów w zakresie projektu, pełnej obsługi oraz promocji każdego rodzaju działalności.

Joanna Górecka – Karaśkiewicz
Właściciel
Harmonia Day Spa

Bardzo serdecznie polecam usługi Wizway wszystkim, którzy potrzebują kompleksowej obsługi w zakresie projektowania stron internetowych na najwyższym poziomie. Rzetelność i profesjonalizm, zaangażowanie, sprawne wykonywanie wszystkich założeń a także konsultacja na każdym etapie tworzenia strony sprawiła, że firma w 110% spełniła nasze oczekiwania. A oprócz tego dodatkowe dobre rady, ciekawe pomysły i pomoc nawet po zakończeniu współpracy. Jeszcze raz- gorąco polecam.

Catherine Kasima Kanda
właściciel
Woman’s Attitude

smart-strona-www

W imieniu firmy SmartVision pragnę złożyć serdeczne podziękowania grupie Wizway za przygotowanie i edycję naszej strony internetowej. Spore doświadczenie, profesjonalizm w działaniu i indywidualne podejście do klienta zaowocowało wykreowaniem znakomitego projektu, w pełni zgodnego z naszą wizją, zarówno estetyczną jak i użytkową.Szczególne wyrazy uznania składam na ręce Pana Konrada, który wykazał się niezmiernym zaangażowaniem oraz niezwykłą skrupulatnością w realizacji naszego zamysłu. Jego rzetelność oraz trafność proponowanych rozwiązań w połączeniu z cierpliwością i elastycznym reagowaniem na potrzeby klienta, dały w rezultacie świetny efekt końcowy, spełniający wszelkie oczekiwania, wynikające ze specyfiki naszej działalności.

Doświadczenie w dotychczasowej współpracy z grupą Wizway pozwala nam zatem zdecydowanie polecić ją jako sumiennego, kompetentnego i godnego zaufania kontrahenta. Jesteśmy przekonani, że kooperacja z tak profesjonalną grupą zagwarantuje przyszłym klientom zrealizowanie najwyższej jakości projektów i osiągnięcie sukcesu marketingowego.

Z wyrazami szacunku,

Michał Domański
Managing Director
SmartVision – creative point of view

legart-strona-referencje

Firma Legart serdecznie dziękuje grupie Wizway za wykonanie strony internetowej i zarządzanie nią w okresie naszej współpracy. Wykonana przez Wizway praca jest całkowicie zgodna z przyjętymi przez nas założeniami i spełnia nasze oczekiwania – zarówno marketingowe jak i estetyczne. Jesteśmy zadowoleni z Waszego profesjonalnego podejścia do tematy i udanej współpracy, która udało nam się nawiązać i prowadzić przez cały okres jej trwania.Szczególnie jesteśmy wdzięczni za wszelką pomoc techniczną w nagłych przypadkach.

Polecamy grupę Wizway znanym nam użytkownikom Internetu z czystym sumieniem i satysfakcją.

Z poważaniem,

Jolanta Krauzowicz
PR Manager
PPH Legart

referencje-projekt-www

Z przyjemnością przekazuję referencje grupie Wizway, a w szczególności Konradowi, odpowiedzialnemu za kreację strony www dla Instytutu Zdrowia i Urody YASUMI w Warszawie.Profesjonalne i terminowe wykonanie strony www, indywidualne podejście do klienta, a także fachowe doradztwo i dostarczanie rekomendacji w zakresie rozwiązań stosowanych przy kreacji stron internetowych – to tylko niektóre zalety współpracy z grupą Wizway. Opracowana dla Instytutu Zdrowia i Urody YASUMI strona spełnia wszystkie kryteria i cele przez nas wyznaczone, zyskała także w 100% uznanie wśród naszych klientów.

Zawdzięczamy to głębokiemu zaangażowaniu i ciągłą pomocą Konrada, za które chciałabym podziękować. Z całym przekonaniem polecam wszystkim pragnącym stworzyć stronę www szybko i na wysokim poziomie, współpracę z grupą Wizway.

Jolanta Jadczak
właściciel
Yasumi – Instytut zdrowia i urody

opinie-tworzenie-stron

W imieniu firmy EVERSA składam serdeczne podziękowania dla grupy Wizway za zaprojektowanie i stworzenie naszej strony internetowej. Profesjonalizm i ogromne doświadczenie jakim się Państwo wykazaliście pozwoliło na uzyskanie wspaniałego efektu końcowego. Chciałbym również zwrócić uwagę na bardzo indywidualne podejście do klienta oraz pełne poświęcenie w trakcie trwania całego projektu. Dzięki zaangażowaniu nasza strona nie tylko pozwoliła polepszyć wyniki sprzedaży, ale również cieszy się ogromną popularnością wśród naszych klientów. Z czystym sumieniem mogę polecić Wizway jako bardzo solidnego i uczciwego partnera w biznesie.

Krzysztof Litwiniec
Brand Manager
EVERSA Safety Everywhere

aicon-projekt-www

Dziękujemy grupie Wizway za stworzenie i wdrożenie dla nas serwisu. Wykonana praca jest w pełni zgodna z naszymi wymaganiami i specyfikacją. Sama zaś współpraca z zespołem była miłym doświadczeniem. Jesteśmy zaskoczeni profesjonalizmem świadczonych usług i wysoką kulturą osobistą pracujących tam osób. Możemy w pełni polecić ich usługi, każdemu kto myśli o zaistnieniu na poważnie w Internecie.

Tomasz Woyton
Dyrektor Zarządzający
AICON Polska Sp. z o.o.

stworzone-referencje-strony-www

Serdecznie polecam usługi firmy Wizway z którą współpracowaliśmy w zakresie stworzenia naszej strony internetowej. Jej właściciel – Pan Konrad dał się poznać jako stuprocentowy profesjonalista, kreatywny, bardzo pomocny człowiek z pasją. Współpraca z nim to czysta przyjemność, jako że dotrzymuje obiecanych terminów, jest bardzo kontaktowy i chętnie służy pomocą. I co bardzo ważne – nawet w sytuacjach spornych potrafi znaleźć wyjście z sytuacji.

Agnieszka Łasica-Petrykowska
współwłaściciel
Foto Studio Teresa Łasica

tworzenie-strony

W imieniu CleanPRO mam przyjemność polecić firmę Wizway jako solidnego i rzetelnego partnera w tworzeniu własnych stron www. Firmie Wizway zleciliśmy wykonanie strony na podstawie gotowego szablonu oraz opracowanie panelu CMS do łatwego zarządzania zawartością serwisu.Współpraca z Wizway spełniła wszelkie moje oczekiwania i należała do niezmiernie profesjonalnych i przyjemnych. Bardzo dobry i szalenie miły kontakt, profesjonale podejście do klienta, cierpliwość i elastyczność to cechy które odznaczały współpracującego z nami Pana Konrada.

Mimo pojawiających się problemów, dzięki doskonałej współpracy, szybko udawało się znaleźć rozwiązanie, tak aby w niezwykle krótkim czasie, z sukcesem zrealizować projekt. Podsumowując firma Wizway dała się poznać jako naprawdę godny polecenia partner.

Jestem bardzo zadowolona i z pewnością ponownie skorzystam z usług firmy, gdy tylko zajdzie taka konieczność.

Mirosława Bartmańska
Menadżer Produktu CleanPRO
Biuro Marketingu IMPEL

dom-projekt-referencje

Serdecznie polecam usługi firmy Wizway, z którą współpracowaliśmy w zakresie tworzenia strony internetowej. Pan Konrad – właściciel jest osobą bardzo kreatywną i kontaktową, chętnie służącą pomocą o wysokiej kulturze osobistej i cierpliwości. Dzięki dużemu zaangażowaniu w swoją pracę, wykonana przez firmę Pana Konrada strona spełnia w 100% nasze oczekiwania. Polecamy firmę Wizway jako solidnego partnera we wszystkich kwestiach związanych z wizerunkiem firmy w Internecie.

Elżbieta Duszyńska
Właścicielka

Dom Weselny Hubertus

stworzone-referencje-strony-www

W imieniu firmy Sala Bankietowa IZYDA chciałbym gorąco polecić Wizway. Na pochwałę zasługuje bardzo szybkie przygotowanie projektu oraz jego późniejsze wykonanie. Muszę również pochwalić Pana Konrada za rewelacyjny kontakt – na odpowiedź na maila nigdy nie musiałem czekać dłużej jak godzinę.

Sama strona została wykonana zgodnie z moimi założeniami oraz bliżej nieokreśloną wizją – tutaj też doświadczenie Konrada oraz jego pomocne rady doprowadziły do finalizacji moich oczekiwań.

Reasumując, świetna strona, rewelacyjny kontakt z wykonawcą – jednym zdaniem firma godna polecenia.

Z poważaniem,

Kamil Kamiński
współwłaściciel

Sala Bankietowa IZYDA

castanea-opinia-www

Chciałabym serdecznie polecić firmę Wizway do współpracy przy tworzeniu profesjonalnych stron internetowych. Od początku współpracy mogliśmy liczyć na cenne uwagi, ciekawe pomysły oraz uwzględnianie naszych sugestii w całym procesie powstawania strony. Mimo wielu zmian, dzięki bardzo dobremu kontaktowi, kreatywności i doświadczeniu powstała strona dokładnie dostosowana do naszych potrzeb pod względem funkcjonalności i estetyki.

Beata Dziedzic-Duszyńska
właścicielka

Castanea – Pracownia Architektury Krajobraz

struzik-strony-www

Pragnę udzielić referencji firmie Wizway. Cały zespół dysponuje bardzo dużym zasobem wiedzy z dziedziny informatyki, psychiki ludzkiej oraz tworzenia funkcjonalnych witryn, którą to doskonale wykorzystują w praktyce. Biorąc pod uwagę dotychczasową współpracę oraz zakładając dalsze korzystanie z usług Wizway, polecam ich ofertę innym firmom i osobom poszukującym rzetelnego dostawcy usług internetowych.

Z poważaniem,
Piotr Struzik
Właściciel
Struzik Transport

stworzone-referencje-strony-www

Pracownicy z Wizway potrafią naprawdę słuchać i skutecznie wdrażać pomysły w życie. Poświęcili Oni czas na poznanie specyfikacji branży ubezpieczeniowej, naszego targetu i użyli tych informacji podczas tworzenia strony internetowej. Do przyszłych projektów jak i rozbudowy mojej wizytówki www na pewno użyję ich pomocy.

Pozdrawiam serdecznie,

Maciej Leśniewski
Właściciel
Sochaczewskie Centrum Ubezpieczeń

stworzone-referencje-strony-www

Pracownicy z Wizway potrafią naprawdę słuchać i skutecznie wdrażać pomysły w życie. Poświęcili Oni czas na poznanie specyfikacji branży ubezpieczeniowej, naszego targetu i użyli tych informacji podczas tworzenia strony internetowej. Do przyszłych projektów jak i rozbudowy mojej wizytówki www na pewno użyję ich pomocy.

Pozdrawiam serdecznie,

Maciej Leśniewski
Właściciel
Sochaczewskie Centrum Ubezpieczeń

Pragnę polecić firmę Wizway jako profesjonalistę w branży internetowej. Stworzona strona naszej stajni konnej spełnia w pełni nasze oczekiwania i co najważniejsza podoba się Internautom. Jakość i rzetelność świadczonych usług zawsze stoi na wysokim poziomie i nie pozostawia żadnych zastrzeżeń. Jestem pod głębokim wrażeniem profesjonalności, kultury osobistej i oddania sprawie jaka była widoczna przy tworzeniu wizytówki pensjonatu dla koni.

Z poważaniem,

A. Beata-Baran
Właściciel
Stajnia dla koni – Zielony Zakątek

Niniejszym pragniemy podziękować, firmie Wizway i Panu Konradowi za współpracę z naszą firmą ML Group Sp z o.o. oraz z firmą IMT Logistic Sp. z o.o. Przedmiotem naszej umowy było zaprojektowanie i stworzenie strony internetowej oraz jej pozycjonowanie. Firma Wizway wykonała swoje usługi profesjonalnie, terminowo i zgodnie z oczekiwanym poziomem jakości.Na podkreślenie zasługuje bardzo indywidualne podejście do klienta oraz miła atmosfera współpracy. Biorąc pod uwagę powyższe firma Wizway jest godna polecenia innym Kontrahentom.

Mariusz Milik
Członek Zarządu
ML Group Sp. z o.o.

at-opinie-stworzenie-strony

Przekazujemy wyrazy podziękowania firmie Wizway za profesjonalne wykonanie strony internetowej, stworzenie logotypu oraz pozycjonowanie. Cała współpraca przebiegła terminowo i w miłej atmosferze. Dziękujemy za pomoc oraz doradztwo z zakresu możliwości jakie niesie za sobą reklama w internecie. Polecamy firmę Wizway jako sprawdzonego i rzetelnego partnera w biznesie.

Mirosław Krawczak
Prezes Zarządu
AT Chemicals

united-strony-projekty

Współpraca z firmą Wizway tworzącej dla nas stronę dotyczącą inwestowania w nieruchomości rolne przebiegała bardzo sprawnie już od pierwszych rozmów. Zespół zajmujący się budową stron dokładnie przeanalizował nasze potrzeby i skupił się na opracowaniu wstępnych projektów, które po szybkiej analizie pozwoliły wybrać docelowy. W każdym momencie mieliśmy możliwość kontaktu z osobami odpowiedzialnymi, które traktowały zlecenie rzetelnie i odpowiedzialnie, na bieżąco reagując na nasze uwagi. Już po wykonaniu projektu, kiedy pojawiały się problemy z obsługą strony czy wyskakiwały błędy, KNS pomagała nam w każdej sytuacji. Firmę cechuje profesjonalizm, solidność oraz dobra organizacja wykonywanej pracy.Moje doświadczenie w pracy z firmami informatycznymi rzadko było tak pozytywne.

Z przyjemnością rekomenduję Wizway jako rzetelnego i bardzo dobrego wykonawcę stron internetowych. Jestem przekonany, że nowa wizytówka strony zwiększy grono zainteresowanych współpracą w nasze inwestycje ziemskie, w tym głównie inwestycje w ziemie rolną.

Michał Wyszomierski
Prezes Zarządu
United Investors Sp. z o.o.

strona-internetowa

Firma Wizway to solidny, rzetelny i kompetentny partner. Cierpliwość i zaangażowanie zespołu pozwoliło na zbudowanie strony www, która w pełni odpowiada naszym potrzebom i wymaganiom. Co trzeba podkreślić, dzięki współpracy z Wizway, nawet laicy są w stanie poznać tajniki administrowania stron www. Podsumowując, mam nadzieję, że jest to dopiero początek naszej współpracy.

Dawid Koruba

Prezes Zarządu SKN IK „PROFIT”